Nábytok a koberce, ktoré sa nachádzajú v byte sú vynikajúcou živnou pôdou pre rôzne druhy živočíchov, hlavne pre roztoky, ktoré sa skrývajú v hustom textilnom vlákne. Ich škodlivé výlučky môžu zapríčiniť alergickú reakciu precitlivosti ako aj astmatické príznaky. Výsledky jednotlivých výskumov poukazujú na to, že väčšina ľudí trpí v určitej miere na alergiu domáceho prachu, pre nich sa stane dôležitou vecou zabezpečenie čistého vzduchu v byte.


Priebeh filtrácie

  Maximálna filtrácia – čistý vzduch

Trojvrstvové prachové vrecká ZEROPOR s mikrofiltáciou majú podľa údajov výrobcu 99,9%-nú schopnosť filtrácie, ktorá vďaka pomoci vnútornej konštrukcie zabraňuje úniku väčšieho množstva prachu a nečistôt, ako bežné papierové prachové vrecká. Špeciálne zvarovanie a surovina minimalizujú výskyt roztrhávania a „výbuchu” prachových vreciek, poskytujú väčšiu úroveň filtrácie a zabraňujú úniku nečistôt oproti bežným výrobkom, zabezpečujúc takto čistý vzduch aj pre alergikov.
Použitím prachových vreciek ZEROPOR zamedzíme spätnému úniku nečistôt do okolia, vzduch bude čistejší ako vzduch izby za normálnych okolností, nakoľko viacvrstvové bavlnené suroviny odfiltrujú aj také mikroskopické časti, ako sú výlučky roztokov, spóry plesní, polenov alebo súčastí dymu po fajčení.

  Dlhšia životnosť, hospodárne využitie

Nakoľko jedinečné prachové vrecká značky ZEROPOR sú schopné odfiltrovať oveľa väčšie množstvo prachu a zachytia oveľa viac nečistôt ako bežné prachové vrecká, aj ich životnosť je dlhšia. Ich ďalšia výhoda spočíva v tom, že zabezpečujú vysokú nasávaciu silu za pomoci kapacity filtrácie aj pri takmer preplnenom stave vrecka – za taký istý výkon, to znamená, že v priebehu vysávania so stredným výkonom motora nám netreba zvoliť väčší stupeň vysávania, zabezpečujúc takto hospodárne využitie.

 
 
O firme  ::  Kontakty  ::  Výrobky  ::  ZEROPOR  ::  Novinky  ::  Zmluvní predajcovia  ::  Otázky – Odpovede  ::  Správy
 
Webshark